Warto Wiedzieć

Selfie Mirror – świetna atrakcja na każdą imprezę

Jeżeli szukasz interesującej atrakcji, która doskonale nadaje się na każdą okazję, taką jak chociażby wesele czy chrzest to na pewno zainteresuje Cię selfie mirror. To urządzenie, które składa się z 65 calowego interaktywnego ekranu otoczonego kolorowymi światłami LED, pozwalające na robienie fotografii w stylu selfie. Zainstalowane animacje oraz tła powodują, że świetna zabawa z użyciem Selfie Mirror praktycznie nigdy się nie nudzi. Przeważnie ma własną drukarkę, dzięki której fotografie można drukować od razu, a ponadto pamięć wewnętrzna fotolustra pozwala na nagranie ich chociażby na pendrivie.

SPRAWDŹ: Magiczne Lustro Małopolska

Firmy oferujące usługi z wykorzystaniem Selfie Mirror najczęściej zapewniają dodatkowe atrakcje w postaci zabawnych przebrań co sprawia, że zabawa jest jeszcze fajniejsza. Z naszych obserwacji wynika, że podczas korzystania z fotolustra świetnie bawią się tak młodzi, jak i nieco starsi uczestnicy przyjęcia. Poza uroczystościami rodzinnymi magiczne lustro idealnie sprawdza się na imprezach integracyjnych, w szkołach czy na przyjęciach dla dzieci. Mamy pewność, że Twoi Goście jeszcze przez długi czas będą wspominali zabawę przy magicznym lustrze.

W ofercie firmy Weselne Atrakcje znaleźć można fotolustro w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a dodatkowo atrakcje takie jak przykładowo wytwornicę dymu, maszynę do wytwarzania baniek oraz sporo innych ciekawych rozwiązań. Doświadczona obsługa gwarantuje pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje magiczne lustro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy Gość.

<   Wstecz Dalej   >